LogoBeczkiZlewki

O nas

photo4Firma Handlowo Usługowa TOMCHEM została założona w 2000r. Kierunkiem wiodącym jest zaopatrywanie różnych gałęzi przemysłu w środki i odczynniki chemiczne. Nasza firma posiada własne zaplecze logistyczne, które umożliwia nam szybki, solidny i bezpośredni kontakt z klientem. Naszym priorytetem jest przede wszystkim jakość oferowanych przez nas produktów, niska cena oraz solidność dostawy. Ważną informacją jest fakt posiadania 98% produktów na stanie magazynowym.


Co oferujemy:

photo4W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim produkty do obsługi zakładów włókienniczych. Są to zarówno artykuły chemii ciężkiej, chemii pomocniczej ale również takie dodatki jak folia opakowaniowa, tuleje i przekładki papierowe w szerokiej gamie wymiarowej. Nasze produkty znajdują zastosowanie także w innych gałęziach przemysłowych.


Jak dostarczamy:

photo4W krótkim czasie realizujemy każde zamówienie. Mając do dyspozycji doświadczony personel przeszkolony w zakresie ADR, samochody ciężarowe wyposażone w windy i pompy jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom klienta. Nasza obsługa jest kompleksowa w zakresie załadunku jak i rozładunku u klienta. Lokalizacja magazynu oraz nasza dyspozycyjność sprawia, że klient ma świadomość bezpieczeństwa ciągłości dostaw towaru.